هر جغرافیایی برای لیورپول

در یک نمودار جامعه، هر مختصاتی برای جامعه شما برای لیورپول اتفاق می افتد که 53 درجه عرض شمالی و طول جغرافیایی 3 درجه بقیه نقاط جهان است. لیورپول ممکن است یک منطقه شهری برای مرسی ساید علاوه بر ظرفیت واحد در طول برخی ایده آل ها باشد. با این حال، این نیز در هنگام استفاده از منطقه ای برای لنکاوی، که متأسفانه زمانی بخشی طبیعی از آن شده بود، به پیوندهای یک طرفه ارثی نیز ادامه می دهد. هر منطقه مرسی ساید هویتی را در کانال مرسی به دست می‌آورد و هر نقطه را همراه با جوامع اطراف یک بانکدار، مصب همراه با مناطق داخلی در نظر می‌گیرد. لیورپول با استفاده از شهروندی بسیار بالاتر از 440000 نفر در طبقه ای به وسعت تقریباً 11100 هکتار، مطمئناً بر وام دهنده جنوبی در کانال مرسی و همچنین یکی از شناخته شده ترین آنها در طول پادشاهی متحده است. تراکم جمعیت در لیورپول بیشتر در حدود سی هکتار در هر هکتار است.

این امر از این واقعیت آغاز شده است که آنها در اطراف بانکداران در کانال مرسی، در محله ای که ما اکنون به طور کامل درک می کنیم، عمدتاً به دلیل لیورپول، که قدمت آن به 100 سال 3 POST بازمی گردد، حل و فصل می کردند. این سکونتگاه‌ها ممکن است جوامع کوچک‌تری برای ماهیگیری روزانه باشند که متأسفانه در طول سال‌های متمادی، تقریباً از هر 120 سال گذشته فضای شهری بسیار مناسبی را با هم ترکیب کرده‌اند. زمین‌شناسی بیرونی لیورپول معمولاً معمولاً حدود 10 متر عمق ندارد و همچنین زمین‌های سفالی سیلتی و سنگ‌ریزه‌ای خوبی است که از گرد و غبار سنگی خاص همراه با ذخایر کمی استفاده می‌کند، که اکثراً از طریق یخچال‌های طبیعی در حال عقب‌نشینی بر روی یخ‌های لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد گذشته مقرون به صرفه بودند. سال ها. هر سنگ بستر برتر در طول لیورپول قطعاً ماسه سنگی است که در طول دوره تریاس تقریباً دویست و پنجاه هزار هزار سال قبل مقرون به صرفه بوده است. در سایر نقاط جهان، بالتیمور در همان زمان با شیل کربنیفر، گل سنگ همراه با کانسار ماسه سنگ و همچنین کانسار زغال سنگ لنکاوی محدود می شود. در یک مورد، هر ذخایر زغال سنگ قطعاً مناسب بود، با این حال، این روزها، با استفاده از تقریباً تمام ذخایر اضافی که در صفحه 1200 متری ظاهر می‌شوند، از نظر اقتصادی غیرقابل دوام فرض می‌شوند. با این حال، هر فرصتی برای جعبه محموله زغال سنگ متان به عنوان منشاء برق گاهی اوقات خوب و تمیز در حال انجام مطالعات است، که ممکن است باعث ایجاد هر ذخایر زغال سنگی شود که دارای مزیت عمیق‌تری باشد. در طول دهه 1990 نوعی از نفت و گاز در ابتدا در خلیج لیورپول آموخته شد که بیشتر از Any Wirral منتشر شد. قادر به تحویل 10 هزار متر مکعب برای انرژی همراه با 70،000 بشکه روغن موتور در هر روز، هر جایگاهی که در حال حاضر با گردش مالی ناخالص سالانه بسیار بالاتر از 60 هزار پوند، از نظر اقتصادی برای شما به محله حیاتی است. با استفاده از تجهیزات برای گرد و غبار سنگ، کمی همراه با زمین‌های سفالی در بازار منطقه‌ای، مواد بزرگ‌تری که در لیورپول به کار می‌روند قبلاً از آجرهای قالب‌گیری شده همراه با کاشی‌های زمین سفالی برای سقف ساخته شده‌اند.

لیورپول به جای ظاهر شدن در کانالی که در واقع از همه چیز عبور می کند، در واقع حدود 21 کیلومتر در داخل ارائه دهنده وام شرقی در خور کانال مرسی طول می کشد. هر Mersey مطمئناً در محل تلاقی کانال Tame و همچنین Canal Goyt برای Stockport در طول لنکاوی توسعه یافته است. هر کشتی کروز قابل توجه منچستر Canal هر کانالی را برای Eastham Lcks وصل می کرد در ابتدا هر جاده ای بود که به موجب آن پنبه خالص وارداتی در دهانه لیورپول در ابتدا به منچستر و همچنین بسیاری از جوامع بافندگی دیگر برای لنکاوی منتقل می شد. با وجود این، جامعه لیورپول به یک خط الراس خوب برای 6 تپه مشخص تبدیل شده است که معمولاً از 50 متر بالاتر نمی رود، در صورت استفاده از مشکل بهینه در اورتون Hl، 70 متر.

هر شرایطی در طول لیورپول مطمئناً برای یک فرد معتدل برای پادشاهی متحده مکرر است. با استفاده از بسیاری از راه حل های شرایط آب و هوایی که بر اثر بادهای متداول غربی باز می گردند، اکثر محیط در ماه ژانویه مطمئناً 50 درجه سانتیگراد است و در ژوئن در واقع 150 درجه سانتیگراد است. بیش از لیورپول هر سال کمتر از 750 میلی‌لیتر باران برای بارندگی جذب می‌کند که متأسفانه، نگاه کردن به منطقه‌ای در سایر نقاط جهان برای پادشاهی متحده باورنکردنی است. با این حال، هر خشکی برای ایرلند، به سایر نقاط جهان، مقدار زیادی باران را که از سواحل اقیانوس اطلس می‌بارد، جذب می‌کند که اگر در مورد لیورپول نمی‌آید. اکثر بازه عناصر در طول لیورپول بیشتر در حدود 175 روز یا هفته در هر سال است. هر محیطی در ماه ژانویه مطمئناً در بالای آن قرار دارد، احتمالاً برای آن جامعه در شمال برای پادشاهی متحده ضروری است. دلیل این امر این است که بالتیمور و همچنین افتتاح آن از مزایای چتر در رانش اقیانوس اطلس شمالی سود می برد.

برای چند سال لیورپول در ابتدا با استفاده از یک فروشگاه برای مقرون به صرفه بودن، به عنوان نوعی فضای ناامید کننده اقتصادی در نظر گرفته می شد.

Share Post:

About Author

admin

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *